-
4-In-1 Lip Liner
Regular price $12.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.99 USD -
Bae’ge (Matte) M12
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.00 USD -
Sold outBae’ge - M12
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.00 USDSold out -
SaleBarbie Lip Gloss G12
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / per$19.00 USDSale price $15.00 USDSale -
Berry Juicy 206
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
SaleBitter (Matte) M63
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / per$19.00 USDSale price $15.00 USDSale -
Sold outBitter - M63
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.00 USDSold out -
Sold outBrown Sugar (Matte) M11
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / per$15.00 USDSale price $15.00 USDSold out -
Sold outBrown Sugar - M11
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.00 USDSold out -
Sold outBrude (Matte) M6
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.00 USDSold out -
Brude - M6
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.00 USD -
Cherish 209
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
Sold outDusty Nude Pink - M1
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.00 USDSold out -
Dusty Pink Nude (Matte) M1
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.00 USD -
SaleFlushed (Matte) M28
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / per$19.00 USDSale price $15.00 USDSale -
Grape Scented Lip Oil
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $14.00 USD -
Highlight #1
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Highlight #2
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Highlight #4
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Highlight #5
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Honey Moon 205
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD



















